Kurumsal

BİZ KİMİZ

illa.tv güçlü teknolojik altyapısı ile, etkinlik sahibi ile izleyicilerini bir araya getirme anlayışıyla, internet bağlantılı tüm cihazlarda etkinlikleri canlı olarak sunan bir yayın hizmetidir.

Modern teknolojisi, çağın ihtiyaçlarını görebilen vizyonist yöneticileri ve profesyonel kadrosu ile kesintisiz canlı etkinlik hizmetleri veren illa.tv anlık etkinlikleri online olarak seyredilebileceği yeni bir dönem başlatmış ve alanında öncü bir yayın hizmetine imza atmıştır.

Tüm üyelerimize iyi seyirler dileriz.

MİSYON:

Siz etkinliğe gidemiyorsanız, illa.tv ile etkinlik size gelsin!

Her türlü etkinliğin canlı olarak internet üzerinden seyredilebilir olmasını sağlayan bir teknolojik altyapı ve işlem platformu sunarak; Spor, sanat ve kültür dünyasının halkla buluşmasını sağlıyoruz. Böylece; etkinliğe katılmak isteyen fakat gidemeyen milyonlara da etkinliği canlı seyretme fırsatı sunmuş oluyoruz.

Sanatçıların, müzisyenlerin, sporcuların ve alanında uzman kişilerin performanslarını internet üzerinden canlı olarak yayınlayabilecekleri bu platform ile etkinlik sahibinin internette de kazanmasına imkan veriyoruz.

VİZYON:

Uzak diye bir şey yok! illa.tv ile etkinlikler cebinizde!

Canlı etkinlikleri, bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan illa.tv ile canlı olarak seyredilebilecek. Konserler, Tiyatrolar, Festivaller, Spor etkinlikleri, … hepsi artık size sadece bir illa.tv kadar yakın olacak!